,,DROBČEK,,

Nezanedbajte zdravie vašich detí a zoznámte sa s našou novou službou / projektom DROBČEK PEJA.

DROBČEK PEJA bol vytvorený za účelom postarať sa aj o tých najmenších, a to o naše deti. Cieľom projektu je spraviť všetko pre to aby naše deti boli čo najmenej vystavované ochoreniam, alergénom, vírusom či iným zdravotne škodlivým organizmom a tak sme chrániť ich zdravie.

Preto Vám ponúkame naše služby v oblasti dezinfekcie a tepovania. A to dezinfekciou OZÓNOM a profesionálnymi tepovacími strojmi značiek KARCHER vo Vašich školách, škôlkach, detských jasliach, ale i vo Vašich domovoch či detských táboroch, detských krúžkoch, telocvičniach a iných priestoroch navštevujúcich Vašimi deťmi.

Pokiaľ Vás naša služba zaujala, upozornite na ňu vo vašej škôlke, škole, jasliach prípadne sprácov iných priestorov ktoré vaše dieta navštevuje.

Prvú dezinfekciu OZÓNOM poskytujeme BEZPLATNE, popri dezinfekcií Vám zároveň vysvetlíme ako to funguje, na čo je to dobré, čo všetko dezinfikcia odstraňuje a iné dôležité informácie.

Pre viac informácií a výhodách pri pravideľnom využívaní tejto služby formou zliav, či sponzorskom čistení kontaktujte nášho obchodného zástupcu. 

Kontakt - kliknite sem.

Dezinfekciu OZÓNOM môžete využiť aj u Vás doma, a to formou 1+1 miestnosť ZADARMO ( akcia platí po celý rok 2017 ). Viac...