Prečo my?

Naša profesionalita a ľudskosť v podnikaní pramení z dlhoročných skúseností ponúkania služieb v oblasti čistenia, tepovania a upratovania. Sme tu pre Vás už od roku 2009, kedy sme začínali so svojimi službami pod hlavičkou spoločnosti WASHCAR s.r.o. Aj vďaka tejto dobe a spomínaným skúsenostiam, sme schopní garantovať 100% -nú spokojnosť s našimi službami a ručiť za plnú ústretovosť voči našim zákazníkom.

Momentálne zastrešujeme viacero aktivít a projektov pod značkou - 
,,PEJA,,
zastupovanou viacerími spoločnosťami, doma i v zahraničí.


Tepujeme, čistíme výhradne s profesionálnymi strojmi svetoznámej značky KARCHER, RUPES, HAKO, TENNANT, COMAC, ECOLAB, DIVERSEY, INÉ a kvalitnou čistiacou chémiou talianskej, slovenskej a nemeckej výroby. 

NON - STOP 

Naše služby ponúkame 24 hodín denne.

Naša firma ponúka naše služby po dohode NON-STOP & 24 hodín denne bez akého koľvek príplatku za prácu nadčas, v nočných hodinách, alebo dní pokoja (sviatky, víkendy).

NÁŠ TÍM

Profesionáne zaškolený personál.

Práca nie je pre nás len zdrojom príjmu, práca ktorú vykonávame nás baví a máme v nej dostatočné zručnosti a skúsenosti.
+ poradenstvo v danej oblasti.

11 ROKOV

Naše služby vykonávame od roku 2009.

Službám ktoré poskytujeme, sa venujeme už viac ako 11 rokov, časom získavame stále nové skúsenosti a možnosti zdokonalovania sa. Naša firma si zakladá na kvalite a spokojnosti našich zákazníkov. V pripade poradenstva a otázok nás neváhajte kontaktovať.

CENA

Primeraná ku kvalite práce.

Považujeme sa zacenovo stredne vysokú kategóriu poskytovania našich služieb. Dôvodom je kvalitne odvedená práca, dlhoročné skúsenosti a poradenstvo, taktiež v neposlednom rade používanie profesionálnej techniky a čistiacich prostriedkov renomovaných značiek. NEPOUŽÍVAME nekvalitné prostriedky ktoré nesplnia svoj účel.

PLATBA - ÚHRADA FA

Možnosti platieb.

* v hotovosti
* v hotovosti na faktúru
* zálohovou faktúrou
* faktúrou s dobou splatnosti**

** zazmluvnení partneri, zákazník pravidelene využívajúci naše služby.

PRUŽNOSŤ

Maximálne vyhovenie.

Našim zákazníkom sa snažíme maximálne vyhovieť z časového hladiska a prispôsobiť sa ku im vybranému termínu.
Možnosť prednostného vybavenia služby, na vyžiadanie.**

** Služba za príplatok.

SME POISTENÍ

V poistovni Allianz

Sme poistení až do výšky 33.000 € voči škode tretím osobám.

PODPORUJEME 

,,Tých slabších,,

Ponúkame pomoc socialne slabším rodínam, organizáciam formou poskytovania bezplatných služieb. Formou prejavenia záujmu.

ODMENA

Odmeníme Vás.

Vlastný odmeňovací systém formou darčekov, spätných bonusov, bezplatného využívania našich služieb, darčekových poukazov.