Sťahovanie nábytku


Naša firma sa zaoberá kompletným sťahovaní nábytku, bytov, domov, kancelárií v rámci celého Slovenska, či to je z Bratislavy do Košíc, alebo len do vedlajšieho vchodu žiaden problém.

Nezdržiavajte sa presúvaním, balením, naťahovaním zaprášených vecí ktoré sa zle uchytávaju, ktoré Vám tlačia na prsty a už vôbec nehovoriac o tom ako sa budete prehýňať okolo zabriadla v úzkej chodbe s vecami ktoré sa Vám nezmestia do výťahu. A potom príde nakladanie do auta do ktorého sa dostanete len po schodíkoch na ktorých strácaťe balanc, a teraz príde na rad upevnenie nábytku, čo keď šnúra nedočiahne? Čo keď sa tovar po ceste uvoľní? Kto to bude vykladať a vynášať?

Predstavili ste si to? - Nechajte to na nás, my to radi urobíme za Vás.

Prídeme - pobalíme - znesieme - naložíme - zabezpečíme - odvezieme - vyložíme - vynensieme - rozmiestnime - upraceme - HOTOVO.

Našim cieľom je dosiahnuť maximálnu spokojnosť pre nášho zákazníka, nestaráte sa takmer o nič.
Sťahovanie zrealizujeme v čo najkratšiom čase, vrátane pobalenia vecí do škatúľ, obalenia nábytku do ochranných fólií, či zapáskovania do papierov tých najmenších a najkrehkejších vecí.
Nasledne opatrne ponosíme všetky veci, nábytok na prízemie kde sa nábytok vhodne poukladá a zabezpečí vo vozidle proti nárazom a natriasaním, dovezieme všetky sťahované veci na Vami určené miesto a opatrne ich vyložíme a prenesieme na nové miesto kde ich podľa vašich predstáv, alebo našich odporúčaní čo najestetickejšie rozmiestnime po vašom novom dome, byte.
Hneď ako bude nábytok rozmiestnený podľa vašich predstáv, priestor upraceme a krabice, či iný obalovací materiál odstránime, odvezieme.

Vždy doporučujeme vykonať obhliadku sťahovaných priestorov pre vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky presne podľa skutočného stavu a objemu sťahovaných vecí. Obhliadka a cenová ponuka je NEZÁVäZNÁ A ZDARMA. 

Ako doplnkovú službu po sťahovaní Vám ponúkame kompletné UPRATANIE, TEPOVANIE priestorov a na vyžiadanie DEZINFEKCIU OZÓNOM vo vašom novom priestore, ktorá Vás zbaví všetkých vírusov, baktérií, rotočov a iných pred vami nasťahovaných nežiaducich nájomníkov.

Pre upresnenie vašej objednávky a druhu sťahovaného nábytku, vecí, tovaru kontaktujťe nášho obchodného zástupcu.