Upratovanie po rekonštrukcií

Naša firma ponúka aj túto službu, UPRATOVANIE PO REKONŠTRUKCIÍ bytov, domov, kancelárií, jadier, kuchýň, maloviek, omietkovaní, murovaní, demolácií, dražkovaní elektriky a mnoho iných činnosti pri ktorých Vám vznikne mnoho špiny, odpadu, stavebnej sute a iných stavebných materiálov ktoré treba tiež spratať, umyť, odviezť.

Ponúkame Vám kompletné po stavebné, rekonštrukčné hrubé upratanie a taktiež detailné kompletné upratanie celého priestoru.
Všetok stavebný odpad usporiadame na jedno Vami zvolené miesto odkiaľ sa bude odvážať, alebo bude nami odvezené ( služba po dohode, možnosť odberu takéhoto materiáliu našim vozidlom je do  1,5 t ).
Následne po odprataní stavebného odpadu pokračujeme takzvaným hrubým upratovaním kde sa zo všetkych stien, okien, podláh, nábytku, či iných miest odstráni hrubá nečistota po farbe, omietke, hrubého stavebného prachu atď.
A potom už nasleduje kompletné detailné čistenie, upratovanie interieru podla vašich požiadaviek a to od vysávania, upratania, umývania okien až po pranie, či žehlenie vašich osobných vecí.

Ako službu naviac Vám ponúkame aj TEPOVANIE kobercov, sedačiek, matracov, stoličiek a iných čalunených, alebo keženných materiálov.

A posledné ako bonus Vám ponúkame pravidelné upratovanie v týždnových intervaloch za zvýhodnené ceny a službami poskytovanými jednou osobou ktorá sa bude o Vás starať a tatiež pravidelne po vyžiadaní váš byt, dom DEZINFIKOVAŤ OZÓNOM ktorý vyhubí všetky baktérie, roztoče, huby, plesne, alergény a mnoho iných nežiadaných hostí u Vás doma.

Pre viac informácií si pozrite celú našu ponuku služieb už o vyššie spomínaných službách, alebo neváhajte kontaktovať obchodného zástupcu ktorý Vám všetko ochote vysvetlí a zariadi.